Zapisz się do newslettera Centrum SEKTOR 3!

Ponieważ zależy nam, aby  działalność wrocławskich organizacji pozarządowych była coraz bardziej zauważalna i docierała do coraz większej liczby zainteresowanych osób, z naszej strony oferujemy pomoc w postaci usługi NEWSLETTER SEKTOR 3, dzięki której informacja o organizowanym przez Was wydarzeniu może dotrzeć do szerokiego grona osób związanych ze środowiskiem pozarządowym i nie tylko.

NEWSLETTER SEKTOR 3 wysyłamy w każdy w wtorek i czwartek. Wiadomość zawiera krótkie informacje o kilku wydarzeniach organizowanych w najbliższym czasie, a każde z nich oznaczone jest właściwą ikonką:

Aby zamieścić ogłoszenie należy wypełnić prosty formularz i przesłać go do wtorku do godz. 11 lub do czwartku do godz. 11 na adres biuro@sektor3.wroclaw.pl. Informacja o wydarzeniu powinna zawierać nie więcej niż 1500 znaków. Istnieje także możliwość załączenia plików np. ankiety zgłoszeniowe, szczegółowy program, plakat informacyjny itp. Załączniki należy nazwać zgodnie z podanym tematem wydarzenia np. szkolenieSektor3_ankieta.doc.

Zapraszamy do przesyłania informacji o organizowanych przez Was wydarzeniach!

Z drugiej strony, jeżeli jesteście zainteresowani otrzymywaniem bieżących informacji o wszelkich nowościach w projekcie i o tym, co ciekawego dzieje się w innych organizacjach, zapiszcie swojego maila do newslettera. Dzięki temu będziecie dostawać bieżące informacje na własną skrzynkę pocztową!

Aby zapisać się do newslettera wystarczy wpisać swojego maila w okienku newsletter i kliknąć zapisz – takie okienko znajduje się po prawej stronie na głównej www.sektor3.wroclaw.pl/miasto lub po lewej stronie na www.fundacja-umbrella.org.pl.

Dodatkowo, informacje wysłane przez Was zostaną umieszczone na stronie internetowej Fundacji „Umbrella” w dziale Aktualności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.