Konkurs „Promuj 3 Sektor – pokaż się w kalendarzu!”

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, Gmina Wrocław/Centrum Integracji Społecznej oraz Stowarzyszenie Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA zapraszają do udziału w konkursie  „Promuj 3 Sektor – pokaż się w kalendarzu!”.

Jeśli masz ciekawy pomysł na hasło promujące ideę działalności pozarządowej oraz chciałbyś, aby zdjęcie Twojej organizacji znalazło się w kalendarzu, który będziemy wydawać, to zapraszamy do Konkursu!!!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Pobierz formularz zgłoszeniowy.

Konkurs ma na celu upowszechnianie rezultatów projektu Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych z terenu aglomeracji wrocławskiej SEKTOR3, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, poprzez promowanie organizacji pozarządowych biorących udział w Projekcie.

UWAGA! NIE PRZEGAP ;) OSTATECZNEGO TERMINU NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 26. listopada 2012r.

Wyniki zostaną ogłoszone 28. listopada.

Nadsyłanie zgłoszeń do konkursu odbywa się WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego. Formularz należy pobrać, wypełnić i odesłać na adres mailowy joanna.piotrowska@cis.wroclaw.pl w terminie do 26.11.2012r. Wątpliwości dotyczące zapisów regulaminu konkursu można wyjaśniać pisząc na adres joanna.piotrowska@cis.wroclaw.pl lub pod numerem telefonu: 728 489 940.

Możliwość komentowania jest wyłączona.