Chcesz odwiedzić Dom Spotkań im. Angelusa Silesiusa?

Inkubator Obywatelskiej Aktywności zaprasza mieszkańców Wrocławia i okolic na spotkanie animacyjne 4 grudnia  2012r. (wtorek) godz. 13:00 -  16:00 > ul. W. Stysia 16a, Wrocław, Dom Spotkań im. Angelusa Silesiusa.

Na spotkanie zapraszamy w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz rozwoju młodzieży i osoby, które chciałyby działać w tym obszarze.

Na spotkaniu:

  • ZAINSPIRUJESZ SIĘ do działania w 3. Sektorze poznając jedną z najprężniej działających we Wrocławiu organizacji pozarządowych – Dom Spotkań im. Angelusa Silesiusa
  • Poznasz projekty realizowane na rzecz EDUKACJI MŁODZIEŻY
  • Będziesz mieć okazję do NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY i wymiany doświadczeń z osobami dzielącymi Twoje zainteresowania związane z tematyką młodzieżową
  • POZNASZ MOŻLIWOŚCI podejmowania inicjatyw społecznych w ramach programu „Młodzież w Działaniu”

Spotkanie poprowadzi:
Kazimierz Szepiela – z wykształcenia magister politologii, od 2006 r. członek ścisłego kierownictwa Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa – centrum edukacyjno- szkoleniowego dla młodzieży i osób dorosłych. Członek zarządu i współtwórca Dolnośląskiej Rady ds. Młodzieży. Trener na polskich i międzynarodowych szkoleniach z zakresu metodyki edukacji pozaformalnej, komunikacji międzykulturowej, edukacji lokalnej
i obywatelskiej. Specjalista w zakresie pozyskiwania środków z programu „Młodzież w Działaniu” oraz innych programów grantowych wspierających działalność edukacyjną. Współtwórca i manager Hostelu Silesius- działalności gospodarczej prowadzonej w ramach organizacji pozarządowej. Absolwent szkoły trenerów biznesu i doradców personalnych pracowni psychologicznej Elżbiety Sołtys.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na adres: a.bielinska@sektor3.wroclaw.pl, pod numerem telefonu: 71 359 75 09 lub faxem: 71 359 75 01. Na zgłoszenia czekamy do dnia 2 grudnia 2012 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają materiały informacyjne oraz poczęstunek.

źródło zdjęcia: www.silesius.org.pl

Spotkania są organizowane przez Fundację „Umbrella” w ramach projektu Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych z terenu aglomeracji wrocławskiej SEKTOR 3.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.